Smoothiebowl spinazie & kersen

Qua kleur is dit niet de mooiste bowl die je ooit gezien hebt, want dat komt door de combinatie van de kersen en de spinazie. Maar de smaak is wel helemaal top!

HuishoudenHuishouden

Zelf gebruik ik het liefst fruit dat uit de diepvries komt, want dat maakt je smoothiebowl lekker koud en stevig. De kokosrasp maakt de smoothiebowl lekker zoet. Deze kan je ook vervangen door een theelepel vanille-essence of gebruik gewone amandelmelk in plaats van ongezoete. Die maakt de bowl vanzelf zoeter.

Serveer je bowl wel gelijk, want anders kan die een beetje waterig worden en kunnen de ingrediënten gaan “scheiden”. Hmmm, en dan ziet je smoothiebowl er gelijk niet meer zo aantrekkelijk uit.

Voor nu, haal die blender maar uit de kast en aan de slag!!!

Wat heb je nodig? 1 smoothiebowl

  • 1/2 avocado
  • 2 flinke handen verse spinazie
  • 100 gram diepvries kersen
  • 150 ml ongezoete amandelmelk
  • 1 eetlepel kokosrasp

Hoe maak je dit?

  1. Doe alle ingrediënten, m.u.v. de spinazie, in je blender en laat draaien totdat je een gladde massa hebt.
  2. Voeg nu de spinazie toe en zet je blender aan totdat de ingrediënten eruit zien als een smoothie.
  3. Giet in een kom of een diep bord en garneer met wat muesli.
  4. Serveer direct.

Smoothiebowl

 

Smootiebowl spinazie en kers3

Variaties

  • In plaats van kersen kan je ook ander diepvriesfruit gebruiken, zoals mango, bramen of framboos. Het ene fruit is wat zoeter, dan het andere en daardoor kan de smaak van je smoothiebowl wat verschillen.
  • Garneer met alles wat je lekker vindt! Wil je de smoothiebowl laag in koolhydraten houden? Garneer dan met noten en zaden en laat de muesli/granola/cruesli even staan.
  • Ook lekker met verse aardbeien of verse frambozen als topping.

* Volg je mij  al op Instagram en Facebook? Dagelijks post ik nieuwe recepten, weetjes en lijstjes.


Misschien vindt je dit ontbijtje ook wel lekker?! Snickers in a bowl it is!

Snickers for breakfast

About The Author


De keukenboef

Foodblogger

Geef een reactie

%d bloggers liken dit: